Szanowni klienci w dniach 16 - 17.08.2018 sklep będzie nieczynny wszystkie złożone w tym czasie zamówienia będą relizowane od 20.08.2018 za utrudnienia przepraszamy.
WSS Zobacz większe

WSS

Nowy produkt

Sygnalizator bezprzewodowy

Więcej szczegółów

280,32 zł brutto

Więcej informacji

Bezprzewodowy sygnalizator Elmes Elektronik WSS jest akustyczno-optycznym urządzeniem sygnalizacji włamania i napadu przeznaczonym do stosowania na zewnątrz obiektu dozorowanego. Sygnalizator jest urządzeniem mikroprocesorowym i posiada układ nadawczo-odbiorczy do komunikacji bezprzewodowej z centralą alarmową CB32. Może też współpracować z dowolnym systemem alarmowym przy użyciu dedykowanego modułu sterującego  WSM. Konstrukcja sygnalizatora umożliwia zasilanie go z dostarczonego w komplecie zasilacza sieciowego lub z linii 13,8VDC przewodowego systemu alarmowego. Zasilanie to umożliwia ładowanie akumulatora, będącego podstawowym źródłem energii sygnalizacji i zapewniającym działanie sygnalizatora także w czasie awarii zasilania sieciowego. Oprócz akustycznych i optycznych sygnałów alarmowych, sygnalizator generuje także sygnały załączenia i wyłączenia dozorowania przydatne przy uzbrajaniu i rozbrajaniu systemu alarmowego pilotem radiowym. Układ zabezpieczenia antysabotażowego sygnalizatora wykrywa zapiankowanie, oderwanie od podłoża oraz zdjęcie pokrywy obudowy. W każdym z tych przypadków sygnalizator natychmiast rozpoczyna alarmowanie i drogą radiową powiadamia centralę. Sygnalizator wysyła również informacje o stanach awaryjnych (np. brak zasilania sieciowego), które są w centrali rejestrowane i sygnalizowane.

MODUŁ WSM JEST POTRZEBNY TYLKO I WYLĄCZNIE, JESLI CHCEMY SYGNALIZATOR WSS PODŁACZYĆ DO OBCEGO INNEGO NIŻ ELMES ELEKTRONIK SYSTEMU ALARMOWEGO. WSS z centralą CB32 współpracuje bezpośrednio i programowany jest na linię 29.

  •     współpracuje z centralą Elmes Elektronik CB32,
  •     dwukierunkowa komunikacja (transceiver) 433,92MHz,
  •     zasięg do 200m w terenie otwartym,
  •     pełne zabezpieczenie antysabotażowe.
  •     w zestawie z modułem WSM współpracuje z dwowlnym przewodowym systemem alarmowym

Materiały do pobrania